Membran Kapak

MEMBRAN KAPAK

Mutfak Dolaplarının Vazgeçilmezi Membran Kapak Nedir?

Membran kapak, son dönemlerde mutfak tasarımında hem dayanıklılığı hem model çeşitliliği hem de düşük maliyeti sebebi ile ev hanımlarının gözdesi durumundadır.

Membran kapak, MDF malzeme üzerine PVC folyonun belirli bir sıcaklıkta özel makineler ile preslenmesi sonucunda elde edilen bir kapak çeşididir. Kullanılan PVC folyo, mutfak dolap kapağını köşeleri dâhil olmak üzere bir bütün olarak kaplar. Yekpare oluşu ürünün dayanıklılığını arttırdığı gibi uzun ömürlü olmasını da sağlar.

Kullanılan PVC malzemesinin anti bakteriyel, yani mikrop barındırmaz özellikte olduğu ve kanserojen madde içermediği yapılan araştırmalar neticesinde tespit edilmiş ve Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) tarafından onaylanmıştır. Membran malzeme mutfak dolaplarının yanı sıra banyo dolabı, TV ünitesi, genç odasıyemek ve yatak odası, gardrop ve portmanto gibi alanlarda da tercih edilebilir. 

Yaşam Alanlarınızın Atmosferi Değiştiren Membran Kapak Özellikleri Nelerdir?

Teknolojik gelişmeler ve buna bağlı olarak oluşan moda kültürü, hayatımızın diğer alanlarında da olduğu gibi hem ev dekorasyonunda hem de mutfak tasarımında ağırlığını hissettirmeye başlamıştır. Balon kapak bir diğer adıyla membran kapak sağlam ve dayanıklı olmasından dolayı daha çok tercih edilmektedir.

Dolayısı ile mutfak tasarımlarında son trendlerin takip edilmesi, bu kapsamda farklı ihtiyaçların oluşmasına ve beraberinde yeni ürünlerin ortaya çıkmasına neden olmuştur.

 

Bu kapsamda ortaya çıkan yeni ürünlerin başında ise mutfak dolap kapaklarında yoğun olarak tercih edilen membran kapak tasarımları gelir. Membran dolap kapakları;

  1. Zengin renk, desen ve model seçeneklerine sahiptir.
  2. Temizlik ve bakımı kolaydır.
  3. Suya ve neme dayanıklıdır, her mevsim kullanılabilir.
  4. Kanserojen madde içermediği gibi aynı zamanda da hijyeniktir.
  5. Uzun ömürlüdür, yıllar boyunca eskimeden ve sararmadan kullanılabilir.
  6. Mutfak dolabı, banyo dolabı, TV ünitesi, portmanto veya gardrop gibi alanlarda kullanılabilir.

Balon Kapak Renk Kartelâsı ile Hayalinizdeki Mutfağa Kavuşun

Membran kapaklar, renk ve desen söz konusu olduğunda oldukça zengin bir yelpazeye sahiptir. Bu çeşitlilik, mutfak mimari ve dekorasyonu söz konusu olduğunda membran ürünlerin ilk sırada yer almalarını sağlar.

Ayrıca pürüzsüz yüzeye sahip ürünler hem mat hem de parlak renkler kullanılabilir. Balon kapak renk kartelasını oluşturan renkler arasında Alman blue, lake saten sarı, patine bej, bute beyaz, lake beyaz ve parlak gold öne çıkar.

Evinizin herhangi bir odasında veya mutfağınızda bulunan mobilya ve diğer eşyalar ile uyumlu, aynı zamanda kullanışlılıktan ödün vermeyen tasarıma sahip mutfak dolap kapağı seçmek her zaman kolay değildir.

Bu kapsamda tecrübeli ve uzman personelimizden yardım ve destek almak ve aynı zamanda firmamızın ürettiği bütün balon kapak renk kartelâsını hemen inceleyebilirsiniz. 

Her Bütçeye Uygun Membran Kapak Fiyatları

Mutfak dolap kapağı almaya karar verdiniz ve bu maksatla membran kapaklarını kullanmak istiyorsunuz. Peki, bu durumda ne kadar bir bütçe ayırmamız gerekir?

Bu noktada özellikle belirtmemiz gerekir ki, kalite anlayışımızın gereği olarak balon kapak üretimi kapsamında ithal cihaz ve makineleri tercih ediyor,  malzeme olarak ise birinci sınıf kalitede MDF kullanmaya öncelik veriyoruz.

Ürünlerimizin fiyatlandırılması, kullanılacak desen, renk, model ve malzeme miktarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Membran kapak fiyatlarını hakkında detaylı bilgi edinmek, ücretsiz fiyat teklifi almak ve indirimli ürün fırsatlarından faydalanmak için vakit kaybetmeden bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Membran Kapak mutfak dolap kapağı seçiminde bilmeniz gereken her şeyi anlattığımız yazımızı okuyabilir; membran kapak ile lake kapak arasında kararsız kaldıysanız linke tıklayarak, detaylı analizini yaptığımız yazımızdan faydalanabilirsiniz. TAC Kapak en iyilerle en iyilere üretir.