Hakkımızda

Hakkımızda TAC Kapak

TAC Kapak A.Ş. 1996 yılında günümüze kadar, Ankara Sitelerdeki fabrikamızda, her alanda uzman kadro ve yönetimi ile sektöründe daima yeni ve kaliteli ürünleri, üstün teknoloji ile donatılmış makine parkurunda üretmekte olup siz değerli müşterilerimize, çözüm ortağı olmakla birlikte, hayal ettiğiniz mekanınıza sıcak ve estetik tasarımlar sunmaktadır.

Ankara Sitelerdeki işleme merkezimizde kayın ve gürgen ağaçlarından imal ettiğimiz;

Ahşap CNC işleme kapı, ahşap seperatörler, ayna çerçeveleri, tavan modelleri, ara bölmeler ve yatak başlığı modelleriyle evlerinize dekoratif ve tarz çözümler üretiyoruz.

Düğün salonu,  restoran ve lokanta gibi iş yerlerinize ahşap CNC kapı modelleri, sehpalar, duvar, pano, paravan ve wc bölmesi gibi tasarım ürünlerimizle hayalinizdeki mekânınıza kavuşmanız için uygulamalar sunuyoruz.

Hedefimiz sektöre daima yeni ürünlerle girip yaygınlaşan kapak üretimini sahip olduğu üstün teknoloji ile oluşturduğu geniş renk, model, kaliteli ürün yelpazesi, sınırsız hizmet anlayışı, üstün makine parkuru ve profesyonel kadro ile kapak sektöründe öncü olmaya devam etmektedir.

İbrahim UTAR

YÖNETİM KURULU BAŞKANI