TAC Kapak A.Ş. Ahşap Dekoratif Dolap Kapakları ve CNC İşlemeleri üretiminde, sektörün zirvesinde

Tarihimiz

TAC Kapak A.Ş. 1996 yılında günümüze kadar, Ankara sitelerdeki fabrikamızda, her alanda uzman kadro ve yönetimi ile sektöründe daima yeni ve kaliteli ürünleri, üstün teknoloji ile donatılmış makine parkurunda üretmekte olup siz değerli müşterilerimize, çözüm ortağı olmakla birlikte, hayal ettiğiniz mekanınıza sıcak ve estetik tasarımlar sunmaktadır.

Misyon

TAC Kapak A.Ş. Ahşap Dekoratif Dolap kapakları ve CNC işlemeleri üretiminde, sektörün zirvesinde ’Dünyanın En İyileriyle En İyilerine Üretmeye’ ve hizmet vermeye devam etmektedir.

Vizyon

TAC Kapak A.Ş. üstlendiği vizyon gereği; koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile kendini sürekli geliştirerek, müşteri taleplerine değer verip bu taleplerin zamanında karşılanmasını temel ilke haline getirmiştir.

HAKKIMIZDA

TAC Kapak A.Ş. 1996 yılında günümüze kadar, Ankara Siteler'deki fabrikamızda, her alanda uzman kadro ve yönetimi ile sektöründe daima yeni ve kaliteli ürünleri, üstün teknoloji ile donatılmış makine parkurunda üretmekte olup siz değerli müşterilerimize, çözüm ortağı olmakla birlikte, hayal ettiğiniz mekanınıza sıcak ve estetik tasarımlar sunmaktadır.

Ankara Sitelerdeki işleme merkezimizde gürgen ve kayın cinsi ağaçlardan imal ettiğimiz;

Ahşap CNC işleme kapı, ahşap seperatörler, ayna çerçeveleri, tavan modelleri, ara bölmeler ve yatak başlığı modelleriyle evlerinize dekoratif ve tarz çözümler üretiyor,

Düğün salonu,  restoran ve lokanta gibi iş yerlerinize ahşap CNC kapı modelleri, sehpalar, duvar, pano, paravan ve wc bölmesi gibi tasarım ürünlerimizle hayalinizdeki mekânınıza kavuşmanız için uygulamalar sunuyoruz.

Hedefimiz sektöre daima yeni ürünlerle girip yaygınlaşan kapak üretimini sahip olduğu üstün teknoloji ile oluşturduğu geniş renk, model, kaliteli ürün yelpazesi, sınırsız hizmet anlayışı, üstün makine parkuru ve profesyonel kadro ile kapak sektöründe öncü olmaya devam etmektedir.

İbrahim UTAR

YÖNETİM KURULU BAŞKANI


Tac Kapak WhatsApp
Tac Kapak WhatsApp